• Неодамнешно
  • -18 %
15211102 ,7/8 22MM љубов Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали, headwear додатоци, свадбен подарок заврши

15211102 ,7/8 22MM љубов Серија Печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени материјали, headwear додатоци, свадбен подарок

DEN 154.00
DEN 187.20

Количината на стоката
Това е достапна


БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Превозот Метод Јас :
shippin g Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).Ви благодариме.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. и повеќето земји.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
15211102
Шема:
Цртан филм

Слични производи во категоријата