• Неодамнешно
  • -22 %
1556107,5/8 16MM 11 боја микс Виножито сјајот лента Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ 10yards,прибор за облека, headwear еластична бенд

1556107,5/8 16MM 11 боја микс Виножито сјајот лента Пати во Текот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ 10yards,прибор за облека, headwear еластична

DEN 168.00
DEN 216.00

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Лента Тип : Еластичен
Материјал : Полиестер
Ширина : 5/8inch 16mm
11 боја микс,една боја еден двор.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Превозот Метод јас : Превозот Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.Ви благодариме. и повеќето земји.
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред.
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ).
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1556107
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика

Слични производи во категоријата