• Неодамнешно
  • -12 %
1 Тркалаат 20yards 1-1/2 цвет шема лента Сатен лента За Трим Занает /Пакување 40mm

1 Тркалаат 20yards 1-1/2 цвет шема лента Сатен лента За Трим Занает /Пакување 40mm

DEN 295.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************
Производ функција
Материјал :
Terylene
Големина на :
Ширина : 1-1/2 инчи (40.0 mm)
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема Нов
Боја :
Црвена
Количина :
Ќе добиете 20yards на овој објект најмалку цена
Дел Бр.
R03829
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
*******Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! ******

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
R03829
Бренд Име:
LANSSEN
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата