• Неодамнешно
100ml БЕЛО домашно МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ со мат сребро пумпа/капак за вода/тонер/цвет вода/аква sprayer/лосион/шампон/емулзија пакување

100ml БЕЛО домашно МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ со мат сребро пумпа/капак за вода/тонер/цвет вода/аква sprayer/лосион/шампон/емулзија пакување

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


точка бр : FWG-16
големина : 100 ML
A. dia38.8мм height119.6mm
Б. dia38.8мм height142.3мм
C,dia38.8мм height145.9 MM
D. dia38.8мм height149.3мм
материјал : МИЛЕНИЧИЊА

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
FWG-16
Големина:
100ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
sprayer шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Големина:
100ml

Слични производи во категоријата