• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Пристигнување 250ml Празни лосион пумпа шишиња Јасно,Бело,Жолто,ПЕТ шампон туш гел шише патување refillable сад

Нови Пристигнување 250ml Празни лосион пумпа шишиња Јасно,Бело,Жолто,ПЕТ шампон туш гел шише патување refillable сад

DEN 1641.00
DEN 1823.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Нови Пристигнување 250ml празни лосион пумпа шише милениче шампон туш гел шишиња патување refillable сад на мало со бесплатен превозот
Капацитет : 250ml, 250cc
Димензии : Висина 16.9 cm, Diam 5.2 cm
Материјали : МИЛЕНИЧИЊА, PP
Пумпа боја : Бела, Јасни, Црна
Шише боја : Бела, Кафеава, Јасно
Тежина : 36g/pc

Клучни карактеристики

Спецификации:
Јасно врвот, врвот Бела, Црна врвот
боја:
Јасно шише, Бела шише, Кафеаво шише
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
250ml
Број На Модел На:
250ml
пумпа боја:
бели,јасно,црна
Шише боја:
whtie, јасно, Килибар
Материјал:
домашно милениче

Слични производи во категоријата