• Неодамнешно
  • -5 %
20pcs/многу 1ml 1cc чисто Стакло шишенцето со дрвени плута мал подарок шише Whishing стаклена цевка за катира,примерок ампули

20pcs/многу 1ml 1cc чисто Стакло шишенцето со дрвени плута мал подарок шише Whishing стаклена цевка за катира,примерок ампули

DEN 237.00
DEN 249.60

Количината на стоката
Това е достапна


20pcs/многу 1ml Јасно/Amber Стакло шишенцето со дрво, плута, мини стаклени ампули,мали Стаклени ампули, кои Сакаат Шише
Капацитет : 1ml
Дијаметар : 10 mm
Висина : 28mm
Отворање : 5mm
Шише капаче : дрвени капа
Шише боја : Јасно
Се користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.
Повеќе големина се достапни , имаме 18mm X80mm
Sunborn продавница ( продавница бр. 1085051) се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети
Бесплатен Превозот - 1000 x 25ml Стаклена Цевка со Плута, 25cc Плута stoppered шише за накит, храна,цвеќе,грав,лежиште,блеска користат US$ 382.00 /многу
парчиња / многу
Мали стаклено шише со плута, 2.5 ml стакло шишенцето со плута, мини стаклена цевка со плута, corked стаклени ампули, мал стаклен контејнер US$ 164.00 /парче
Бесплатен превозот 15ml килибар стаклено шише, 15 ml килибар етерично масло шише, 1/2 оз козметички шише, арома масло dropper шише US$ 320.00 /многу
парчиња / многу
15ml Зелен лак шише, 15 cc зелено стаклено шише со црна четка капа, 1/2 мл масло стаклен контејнер US$ 579.00 /многу
парчиња / многу
5ml refillable парфем atomizer, мини метал спреј шише, мала алуминиум atomiser, џеб патување парфем шише US$ 495.00 /многу
парчиња / многу
DHL Бесплатен Превозот 2.5 ml Мини Килибар Стакло Примерок Dropper Шише, Примерок Браун Стаклено Шише со Pipette, Етерични Масла Шишенцето US$ 160.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Нова Пристигнување 200/ЕЕЗ, Розова, Кристално Сребро Тегла, 1 OZ Кристал Сад US$ 468.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 3000/Многу 1ml Мини Стаклено Шише Парфем, 1cc Стакло Примерок Ампули,1,5 ml,2ml,3ml Е Достапна US$ 280.00 /многу
парчиња / многу

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
102805
Големина:
1ml,1cc
Запечатување Тип:
корк
Дијаметар:
10мм
Висина на шише:
28mm
Капацитет:
0.5 ml
is_customized:
Yes
Капа:
дрвени капа
боја:
Јасно

Слични производи во категоријата