• Неодамнешно
DHL Слободни 100PCS 7ml боја монистра шише парфем

DHL Слободни 100PCS 7ml боја монистра шише парфем

DEN 5280.00

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : Спецификации : 6cm, високо Боја : розова, виолетова, жолта, сина, црвена Капацитет : 7 ML Материјал : обоени стакло монистра шише

Клучни карактеристики

Спецификации:
7ml
боја:
Црвена, Сина, Жолта, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
7ML

Слични производи во категоријата