• Неодамнешно
Бесплатен превозот 300PCS 10ml круг стакло боја стаклено шише со спреј шише

Бесплатен превозот 300PCS 10ml круг стакло боја стаклено шише со спреј шише

DEN 15840.00

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : Капацитет : 10 ML

Клучни карактеристики

Спецификации:
10ml
боја:
Црвена, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ML

Слични производи во категоријата