• Неодамнешно
  • -5 %
Жешка! 2000pcs/lotx 5ml Симпатична празна Чаша Шарм Приврзоци Ампули за Подарок декорација кои Сакаат стаклено шише со плута затка 2230125

Жешка! 2000pcs/lotx 5ml Симпатична празна Чаша Шарм Приврзоци Ампули за Подарок декорација кои Сакаат стаклено шише со плута

DEN 19836.00
DEN 20880.00

Количината на стоката
Това е достапна


2000pcs/lotx 5ml јасно тубуларна стаклени ампули со corks мал кои сакаат corked стаклено шише
Капацитет : 5ml
Дијаметар : 22mm
Висина : 30мм
Отворање : 12.5
Се користи за чување на малите објекти, како семиња, блеска, песоци, малите занаети, песок, и така натаму.
Sunborn продавница ( продавница бр. 1085051) се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
Мали стаклено шише со плута, 2ml стакло шишенцето со плута, мини стаклено шише со плута, corked стаклени ампули, мал стаклен контејнер US$ 138.00 /многу
парчиња / многу
Мали стаклено шише со плута, 1ml стакло шишенцето со плута, мини стаклено шише со плута, corked стаклени ампули, мал стаклен контејнер US$ 136.00 /многу
парчиња / многу
Мали стаклено шише со плута, 2.5 ml стакло шишенцето со плута, мини стаклена цевка со плута, corked стаклени ампули, мал стаклен контејнер US$ 164.00 /парче
Бесплатен превозот Килибар Стаклено Шише 20ml, Етерични Масла Стаклено Шише, Кафеаво Стакло Dropper Botle, 20cc Pipette Шише US$ 312.00 /многу
парчиња / многу
5ml refillable парфем atomizer, мини метал спреј шише, мала алуминиум atomiser, џеб патување парфем шише US$ 495.00 /многу
парчиња / многу
Брза Бесплатен Превозот 15ml стаклено шише со pipette dropper, 1/2 оз dropper стаклено шише, чисто стакло e течни пакување сад US$ 279.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 3000 PCS 3 G Пластичен сад, 3 CC Plastc Тегла,3 ML PS тегла,Пластични Крем Шише,Козметички пакување US$ 416.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Нова Пристигнување 1500/Многу Јасно 4 MLGlass ампули Со Алуминиумско Капаче.4 ML Празно Стаклено Шише US$ 340.00 /многу
парчиња / многу

Клучни карактеристики

Спецификации:
5ML стаклено шише
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml,5cc
Број На Модел На:
2230125
Запечатување Тип:
5ml плута стаклени ампули
Дијаметар:
22mm
Висина на шише:
30мм
Капацитет:
5ml,5cc
is_customized:
Yes
боја:
Избриши/Транспарентен
Име:
Кои Сакаат Шише
Користење на:
стаклени ампули за катира/подарок
Стил:
мини стаклени ампули
Отворање:
12.5 mm

Слични производи во категоријата