• Неодамнешно
8ml Сребро Празни Пластични Око Црна Цевка Шишиња течни Eyeliner Шишиња трговија на Големо и Мало Маскара Крем Пакување Контејнери

8ml Сребро Празни Пластични Око Црна Цевка Шишиња течни Eyeliner Шишиња трговија на Големо и Мало Маскара Крем Пакување Контејнери

DEN 2303.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот :
Материјал Шише : Пластика
Тежина : 8.5 г
Големина : 8ml
Diamerer : 16mm
Целосната-Hight : 91mm
Шише hight : 51mm
Капак hight : 40mm
УПОТРЕБА : Пакување лак
Шишето е не-токсични,Висок квалитет.
Ние имаме многу други козметички шише,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
8ml
Број На Модел На:
8ml Сребрена Пластична Око црна течност eyeliner шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Материјал:
Пластични
боја:
Сребро.

Слични производи во категоријата