• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Пристигнување 250ml Празни лосион пумпа шишиња Јасно,Бело,Жолто,пет шампон туш гел шише патување refillable сад превозот

Нови Пристигнување 250ml Празни лосион пумпа шишиња Јасно,Бело,Жолто,пет шампон туш гел шише патување refillable сад превозот

DEN 1623.00
DEN 1803.84

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Нови Пристигнување 250ml празни лосион пумпа шише милениче шампон туш гел шишиња патување refillable сад на мало со бесплатен превозот
Капацитет : 250ml, 250cc
Димензии : Висина 16.8 cm, Diam 5.2 cm
Материјали : МИЛЕНИЧИЊА, PP
Пумпа боја : Бела, Јасни, Црна
Шише боја : Бела, Јасно, Зелена, Сина
Тежина : 35g/pc

Клучни карактеристики

Спецификации:
Јасно врвот, врвот Бела, Црна врвот
боја:
Јасно шише, Бела шише, Кафеаво шише
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
250ml
Број На Модел На:
250ml
пумпа боја:
бели,јасно,црна
Шише боја:
whtie, јасно, Килибар
Материјал:
домашно милениче

Слични производи во категоријата