• Неодамнешно
  • -21 %
100 Парчиња 5ml се Тркалаат На Парфем BottleMini Лосион Сад Козметички Течни Сад Примерок на Тест Шише 6 бои се достапни

100 Парчиња 5ml се Тркалаат На Парфем BottleMini Лосион Сад Козметички Течни Сад Примерок на Тест Шише 6 бои се достапни

DEN 1403.00
DEN 1775.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Спецификации:
5ML
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
BLZZ-14-5
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Злато, сребро, сина, црвена, розова, зелена
Стил:
Патување Refillable Примерок Масло Шише
Тежина:
8.06 g
Производ големина:
5*1*1.8 cm
Материјал:
Транспарентно стакло + стакло топката + боја шапка
Големина:
5ML

Слични производи во категоријата