• Неодамнешно
100 x 60G 80G 100G 150G Празни Црни Алуминиумски Метал Тегла со прозорецот Црна Метален Контејнер Алуминиум Tins Тенџере Контејнери

100 x 60G 80G 100G 150G Празни Црни Алуминиумски Метал Тегла со прозорецот Црна Метален Контејнер Алуминиум Tins Тенџере Контејнери

DEN 4608.00

Количината на стоката
Това е достапна


Алуминиум тегли, 60 g 80g 100g 150g метал крем тегли, прав тегли, гел тегли, 2 мл алуминиум случај
Вратот тип : завртка. Повеќе запечатување од заеднички вратот.
Теглите можат да се користат за широк апликации, како и крем, гел, прав и повеќе.
Покрај 60g, ние исто така имаат 5g, 10g, 30g, 100g, 150g, и повеќе големини ќе бидат издадени наскоро. Ве молиме проверете на линкот подолу за да погледнете повеќе алуминиум тегли
За димензија на 60g, ве молиме проверете на сликата подолу.

Клучни карактеристики

боја:
60g тегла, 80g тегла, 100g тегла, 150g тегла
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
60g 80g 100g 150g
Број На Модел На:
HCAJ0415
Капацитет:
60 g, 80 100G 150G
Материјал:
Алуминиум

Слични производи во категоријата