• Неодамнешно
  • -30 %
Мелење Нога Камен, Exfoliating Чистење,Природни Вулкански Рок, Отстранете Calluses,60g

Мелење Нога Камен, Exfoliating Чистење,Природни Вулкански Рок, Отстранете Calluses,60g

DEN 302.00
DEN 432.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина : 60g-80g Големина : 8см*5cm*4cm(Случаен) Материјал : Вулканска карпа Боја : Кафе Пакување : Opp Овој производ е чисто природни производи,па после рачно мелење, големина и форма е различна.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Рака На Нога Датотека

Слични производи во категоријата