• Неодамнешно
  • -10 %
Палење Серпентина За Опел Опел Astra G Corsa C Meriva Vectra Б В Zafira НА 1.4 1.6 МК 19005212,1208307,0986221039,0 986 221 039

Палење Серпентина За Опел Опел Astra G Corsa C Meriva Vectra Б В Zafira НА 1.4 1.6 МК 19005212,1208307,0986221039,0 986 221 039

DEN 1641.00
DEN 1823.52

Количината на стоката
Това е достапна


Состојба : Висок Квалитет , Бренд-нови ,100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Дел Број : 1208307 , 19005212 , 0986221039 , 986221039 060801008010 , 0040100259 , 5 DA749475-811 Fitment : За "Опел" Astra G Cabriolet 1.6 16 V 2001/03-2005/10 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Astra G Караван F35_ 1.4 16 V 1998/06-2004/07 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За "Опел" Astra G Караван F35_ 1.6 16 V 1998/02-2004/07 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Astra G CC F48_, F08_ 1.4 16 V 1998/02-2005/01 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За "Опел" Astra G CC F48_, F08_ 1.6 16 V 1998/02-2005/01 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Astra G Stufenheck F69_ 1.4 16 V 1998/09-2005/01 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За "Опел" Astra G Stufenheck F69_ 1.6 16 V 1998/09-2005/01 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Corsa C F08, F68 1.4 2000/09-2009/12 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За "Опел" Meriva 1.6 16 V 2003/05-2006/01 1598 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Vectra Б 36_ 1.6 јас 16 V 1995/10-2002/04 1598 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Vectra Б Караван 31_ 1.6 јас 16 V 1996/11-2002/07 1598 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Vectra Б CC 38_ 1.6 јас 16 V 1995/10-2002/07 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Vectra C 1.6 16 V 2004/06-2015/12 1598 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Vectra C Караван 1.6 16 V 2004/06-2015/12 1598 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Zafira На F75_ 1.6 16 V 1999/04-2005/06 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За "Опел" Zafira На F75_ 1.6 CNG 2001/09-2005/06 1598 кзм, 71 KW, 97 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК IV G 1.4 16 V 1998/02-2005/05 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК IV G 1.4 16 V 1998/09-2005/05 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За Опел Astra МК IV Г 1.6 16 V 1998/02-2005/05 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК IV Г 1.6 16 V 1998/09-2005/05 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК IV Г 1.6 16 V 1998/03-2004/04 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Опел Astra МК IV Г 1.6 16 V 2001/03-2005/10 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Опел Corsa MK II C W5 L, F08 1.4 16 V 2000/09-2006/10 1389 кзм, 66 KW, 90 PS За Vauxhall Vectra Б 1.6 јас 16 V 1995/08-2001/10 1598 кзм, 74 KW, 100 ГЛАСАЧКО место За Vauxhall Vectra Б 1.6 јас 16 V 1995/08-2001/10 1598 кзм, 74 KW, 101 ГЛАСАЧКО место За Опел Zafira МК I F75 1.6 16 V 1999/04-2005/08 1598 кзм, 74 KW, 101 КС

Клучни карактеристики

Осветленост Дел Број:
DMB816,CE10000-12B1,ZS259,CE1000012B1,0 986 221 039,5DA749475-811
Бренд Име:
ICIFAUTO
Тип:
Затворена Магнетно
Производителот Дел Број:
1208307,19005212,0986221039,060801008010,0040100259,5DA749475-811
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
CE-25,22389,156300,0880002,V40-70-0016,5DA749475-231,GCL401

Слични производи во категоријата