• Неодамнешно
  • -47 %
NeedleworkDIY DMC крстот бод painting14CT unprinted Тече надолу по ридот вез се Сметаат Крст-Бод памук thread0112

NeedleworkDIY DMC крстот бод painting14CT unprinted Тече надолу по ридот вез се Сметаат Крст-Бод памук thread0112

DEN 1587.00
DEN 2995.20

Количината на стоката
Това е достапна


датум само за референца ,точна големина и боја и теми
боја треба да се погледне за производот што го добиваат,
ве молиме не го отвори спорот поради големината и бојата на несовпаѓање
ви благодариме многу
Внимание за руски Клиенти :
1.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија Менаџер ID :
cn1511100644 или e-mail,и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.
Па ве молиме да не се отвори спорот, бидејќи на боја или големина на несовпаѓање
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени),испратена од Кина Пост Воздухопловната.
За неусогласеност големина и боја :
1. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.
Ако сакате стоката под ИТНО да,ние може да го испрати со ЕМС или ПРОЗОРЦИ и DHL и сл. ВЕ МОЛИМЕ НЕ
ни остави 1,2,3,4 ѕвезди бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Време на испорака : За 7-18 работни дена.Големини се во врска со крпа и мерења различни, па големината не толку точни и
мерењата се различни може да биде големина ќе се мери не се исти како што пишувате.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе рефундирање на дека ако
враќање на предмети во рок од 30 дена од датум на испорака, ако не сте задоволни со
квалитетот на производите што сте го купиле. Ве молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име, средно име и презиме
при правењето на плаќање;
2. Ако имате било какви
проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти
негативен фидбек., улица, град, регион
и земјата,и пост индекс. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да се промени за да се
EMS ,UPS-от и DHL и сл курир.Цената не вклучува никакви увоз
даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. но
со некои повеќе товар плус. Embroider игла *2.

Клучни карактеристики

Големина:
picture size 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
40x50cm
Шема:
Сценско
Материјал:
100%памук
Рамка:
no
Стил:
Европа

Слични производи во категоријата