• Неодамнешно
Златна Panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење Афион Celadon Вазна дома декорација Смета Крст-Крои

Златна Panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење Афион Celadon Вазна дома декорација Смета Крст-Крои

DEN 535.68

Количината на стоката
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена .голема цел ,голем попуст.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
- Имајте на ум :
1.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Печатени, 14CT Печатени, 14CT Unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Флорални
Надворешното Пакување:
ПП торба
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT14 КТ
Тип:
Пакет

Слични производи во категоријата