• Неодамнешно
  • -47 %
Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted ангел вез се Сметаат Крст-Бод памук конец,0112

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted ангел вез се Сметаат Крст-Бод памук конец,0112

DEN 1587.00
DEN 2995.20

Количината на стоката
Това е достапна


Па ве молиме да не се отвори спорот, бидејќи на боја или големина на несовпаѓање
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени),испратена од Кина Пост Воздухопловната.Купувачот ќе биде одговорен за
такси превозот да се врати предметите. Embroider теми *1.Ако не
проверете цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch
тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во
мониторот,осветлување,припадност и сл.Ако објектите се оштетени или загубени кога
тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и не ќе
му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ние
не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот
производот е прегледан. Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА иако спорот. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Ве молиме да оставите позитивен
повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка
компанијата да се врати цената на штета или загуба. Скицата *1. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека
предмети вратени се во нивната оригинална услови.Во спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
3.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.
Ако сакате стоката под ИТНО да,ние може да го испрати со ЕМС или ПРОЗОРЦИ и DHL и сл. ВЕ МОЛИМЕ НЕ
ни остави 1,2,3,4 ѕвезди бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Клучни карактеристики

Големина:
picture size 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
40x50cm
Шема:
Портрет
Материјал:
100%памук
Рамка:
no
Стил:
Европа

Слични производи во категоријата