• Неодамнешно
JoySunday крстот бод колекции везана поставите Кабината градина куќа ин пејзаж 14CT11CT памук сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

JoySunday крстот бод колекции везана поставите Кабината градина куќа ин пејзаж 14CT11CT памук сликарство подарок уметност фабрика

DEN 681.60

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note :
1. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
2. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
3. Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан.
4. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа.
5. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката.
6. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема .
7. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува .
Радост недела Навистина Удобно Мачка D MC 14 CT 11 CT Памук
ткаенина Кинески крстот stitc колекции декорација сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
Платно Големина На & Бои :
11 CT : 42x36 CM
14 CT : 33x28 CM
25 бои
PACAKGE :
Врвен Embroider крпа x1.
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2.
Јасно скицата x1
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
ШЕВОВИ

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handcraf
Вез:
Везана
firgure,цвет:
жена, девојка, модерен модел

Слични производи во категоријата