• Неодамнешно
  • -45 %
Златна Panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење Исклучителна чаши кафе дома декорација Смета Крстот stitchi

Златна Panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење Исклучителна чаши кафе дома декорација Смета Крстот stitchi

DEN 247.00
DEN 448.80

Количината на стоката
Това е достапна

Бразил и Аргентина царинење се многу бавно. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1. Embroider теми *доволно. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Embroider игла *2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена .Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Скицата *1.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.голема цел ,голем попуст.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Печатени, 14CT Печатени, 14CT Unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
првенство
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
првенство
Надворешното Пакување:
ПП торба
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT14 КТ
Тип:
Пакет

Слични производи во категоријата