• Неодамнешно
  • -49 %
Радост недела F514(6)F515(7)F516(8)F517(9)F518(10) 14CT 11CT Смета и Печат Копнеж За Пролет Дома Декор Крстот Бод Колекции

Радост недела F514(6)F515(7)F516(8)F517(9)F518(10) 14CT 11CT Смета и Печат Копнеж За Пролет Дома Декор Крстот Бод Колекции

DEN 438.00
DEN 858.72

Количината на стоката
Това е достапна


2) Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни остави позитивен фидбек.
9) По завршувањето на крои, да се стави на ткаенина во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа ќе може да направи рамка за тоа. Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот, интегрирани со дизајнирање, истражување и развој, производство и продажба.
Нашата служба за корисници е подготвен да ви помогне во секое време. Ве молиме љубезно остатокот увери. Ние сме фабрика, постојат многу нарачки и производи се рачно изработени. Ние и ветуваме на сите производи се качил преку строга тестирање пред превозот.
• Добар сјај, не-исчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.
Pls ни даде 5 ѕвезди
1) успехот зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.
2) Ова е DIY колекции, треба да везови себе
3) Не надвор рамка
4) (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
• Ние нудиме 30% -300% екстра теми за секој производ. 14 CT тип ве молиме да го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод, 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.
• 21-ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.
• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.
• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.
Она што е КТ?
КТ значи бројот на мрежи по инч. Ние треба време за да се произведе стока, еден по еден да се обезбеди квалитет за вас.
Како да се избере?
Истиот дизајн на големината на 14 CT е помала од 11 CT, на пример, Има 100*100 на мрежите во структурата :
14 CT ткаенина, големината на сликата е about18*18cm
11 CT ткаенина, големината на сликата е about23*23cm
Истата слика, цената на 14 CT е поевтина од 11 CT.
3) Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми. Сите фотографии се прикажани за да ви се 100% земаат во вид и за повикување само.

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
F514(6)/F515(7)/F516(8)/F517(9)/F518(10)
Име:
Копнеж За Пролет
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT:
36*36/36*36/36*36/36*36/36*36 CM
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT:
46*46/46*46/46*46/46*46/46*46 CM
боја:
30/30/30/30/30 бои
Бода:
25600/25600/19569/25600/25600 Бода
НАЗАД БОД:
0/2/0/0/0 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена

Слични производи во категоријата