• Неодамнешно
  • -47 %
Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted Матирано трева вез се Сметаат Крст-Бод памук конец,0112

Везана DIY DMC крстот бод сликарство 14CT unprinted Матирано трева вез се Сметаат Крст-Бод памук конец,0112

DEN 1587.00
DEN 2995.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија Менаџер ID :
cn1511100644 или e-mail,и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Ве молиме да оставите позитивен
повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако не
проверете цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch
тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот. но
со некои повеќе товар плус. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со
најдобри услуги на клиентите.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека
предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние нема да наплата
превозот обвиненија за одбиени пратки. Embroider игла *2. Embroider теми *1.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни
царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за importationinto вашата земја.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас., улица, град, регион
и земјата,и пост индекс.Цената не вклучува никакви увоз
даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Опис :
Бода : 220x275
Големина на слика : 40x50cm
Крпа големина : 46x56cm
Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Пакет Содржина : Embroider крпа *1.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во
мониторот,осветлување,припадност и сл.Ако објектите се оштетени или загубени кога
тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и не ќе
му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име, средно име и презиме
при правењето на плаќање;
2.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка
компанијата да се врати цената на штета или загуба.

Клучни карактеристики

Големина:
picture size 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
поставете везови:
Везана
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
40x50cm
Шема:
Сценско
Материјал:
100%памук
Рамка:
no
Стил:
Европа

Слични производи во категоријата