• Неодамнешно
  • -41 %
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,прибор за на маса

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,прибор за на маса

DEN 401.00
DEN 680.16

Количината на стоката
Това е достапна


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, прибор за на маса
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 112 X163 бода
Бои : 15 бои
Производот број : cs406
Големина на слика : 25 X37 CM, 11 CT
20 X29 CM, 14 CT
Платно големина : 35 X47 CM, 11 CT
30 X39 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Садови

Слични производи во категоријата