• Неодамнешно
  • -38 %
11CT 14CT Американ Крстот Бод за Полнење, рака под Рака Крајбрежје Неколку Зајдисонце Убавина Прирачник DIY Мебел за Шиење Декорација Везови

11CT 14CT Американ Крстот Бод за Полнење, рака под Рака Крајбрежје Неколку Зајдисонце Убавина Прирачник DIY Мебел за Шиење Декорација

DEN 303.00
DEN 489.60

Количината на стоката
Това е достапна


Извезена крпа големина : 11 CT 25x28cm 14 CT 20x22cm

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
25x28
14CT:
20X22
Број На Модел На:
R078

Слични производи во категоријата