• Неодамнешно
  • -45 %
JoySunday смета крстот бод diy Назад Сенка Тело сликарство девојка жена DMC14CT11CT памук везана livingroom хотел сликарство

JoySunday смета крстот бод diy Назад Сенка Тело сликарство девојка жена DMC14CT11CT памук везана livingroom хотел сликарство

DEN 475.00
DEN 863.52

Количината на стоката
Това е достапна

По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
ШЕВОВИ
. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод. Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува .
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. : XR039
Име : Назад Сенка
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 41x54
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 52x69
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја количина : 23
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1.
Било купувачот собрани од нашата продавница, производ или да се додаде на нашите производи во сакаат листа или количка ќе добие специјален попуст и мал подарок испратени заедно со цел ако ги има. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Назад Сенка DMC 14 CT 11 CT Памучна ткаенина Кинески
крстот stitc к јас ts декорација за livingroom спалната соба babyroom фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг, живот, филмови,
за да ви даде неверојатна око празникот. Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан.
Answer : ___________________________ Note :
1. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема .

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Unprinted црна, 11CT Печатени бела, 14CT Unprinted црна, 14CT Печатени бела
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фигура,се облекуваат:
современ модел,картон

Слични производи во категоријата