• Неодамнешно
  • -45 %
JoySunday кинески смета крстот бод diy Предели на Африка жена DMC14CT11CT памук везана livingroom бебе соба сликарство

JoySunday кинески смета крстот бод diy Предели на Африка жена DMC14CT11CT памук везана livingroom бебе соба сликарство

DEN 408.00
DEN 741.60

Количината на стоката
Това е достапна

Сликата е само за референца, ве молиме во вид преовладува .
Answer : ___________________________ Note :
1.
Доволно Embroider теми x1 сет
Златна -опашка Embroider игла x2.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
ШЕВОВИ
. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
Било купувачот собрани од нашата продавница, производ или да се додаде на нашите производи во сакаат листа или количка ќе добие специјален попуст и мал подарок испратени заедно со цел ако ги има. По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, се направи тоа се исуши, а потоа можете да направите
рамка за тоа. : XR323-1,-2,-3,-4,-5,-6
Име : Сценографијата на Африка
Продажба на мало или целата продажба е на располагање, дури и ОЕМ или ODM е во ред по одредени барања
Спецификација : 14 CT
Големина(cm) : 19x33,36x49,19x33,25x33,28x47,
26x47
Спецификација : 11 CT
Големина(cm) : 24x42,46x63,24x42,32x42,35x60,
35x60
Ткаенини : unprinted или печатени
Боја количина : 13,30,16,14,12,15
Пакет содржина
Врвен Embroider крпа x1.
Јасно скицата x1
Содржи : ткаенина, конци, игли, шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, давање на подарок, за забава
Радост недела Предели на Африка DMC 14 CT 11 CT Памучна ткаенина Кинески
крстот stitc к јас ts декорација за livingroom спалната соба babyroom фабрика трговија на големо
Show
- Убавина и квалитет, што може да имаат и лесно тука
Нагласи 1 ↑ Сите модерни дизајни од модните круг, живот, филмови,
за да ви даде неверојатна око празникот. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. Моделот е отпечатена на платно (11 CT 14 CT печатени) , па пред завршувањето крои, на платно
не може да го допре водата , инаку печатени дел ќе биде збришан. Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема .

Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
фигура,се облекуваат:
современ модел,картон

Слични производи во категоријата