• Неодамнешно
  • -49 %
Имајте на дрвото Смета Крстот Stitch14CT слични dmc Крстот Бод Поставува DIY Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана

Имајте на дрвото Смета Крстот Stitch14CT слични dmc Крстот Бод Поставува DIY Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана

DEN 930.00
DEN 1823.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Теми :
Кралската теми повисок квалитет

Слични производи во категоријата