• Неодамнешно
0007 Дами секси pijamas поставите Жените Спијат поставите Длабоко V деколте, Секси Шпагети Рака Шорцеви homewear pijama жените pajama сет

0007 Дами секси pijamas поставите Жените Спијат поставите Длабоко V деколте, Секси Шпагети Рака Шорцеви homewear pijama жените

DEN 393.60

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Faux Свила
Големина Биста Половината М 84cm 50-68cm L 90cm 52-75см XL 96cm 54-82cm XXL 100cm 56-89cm Внимание : 1.Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
527205128587
Јака:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Coruning
Должина:
Shorts
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Rayon
Материјал Состав:
Сатенски
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи во категоријата