• Неодамнешно
  • -45 %
Дами Секси Свила Сатен Pajama Поставите Чипка Pyjama Сет без Ракави Pijama Поставите V деколте, Sleepwear Лето Дома Носат Спиење Носат За Жени

Дами Секси Свила Сатен Pajama Поставите Чипка Pyjama Сет без Ракави Pijama Поставите V деколте, Sleepwear Лето Дома Носат Спиење

DEN 762.00
DEN 1386.24

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Деколте : V деколте Стил : случајни/мода/Home Носат достапни големини : XS S M L XL XXL Боја на располагање : 3 бои за избор на Големо и Мало Dropshipping 100% Сосема Нова Фабрика Директна Продажба на Намалување на Трошоците Зачувате Вашите Пари Уживајте во вашата шопинг

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Материјал:
Ацетат,Rayon
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
D129
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Должина:
Shorts
Јака:
Шпагети Рака
Материјал Состав:
Rayon
Големина:
XS S M L XL XXL
боја:
Темно зелена/3 Бои за вашиот изберете
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear

Слични производи во категоријата