• Неодамнешно
  • -22 %
Xifenni Pajama Поставува Женски Чипка Везови Faux Свила Sleepwear Жени Секси Сатен СВИЛА Три-Парче Pyjamas Дома Облека 6633

Xifenni Pajama Поставува Женски Чипка Везови Faux Свила Sleepwear Жени Секси Сатен СВИЛА Три-Парче Pyjamas Дома Облека 6633

DEN 1946.00
DEN 2495.52

Количината на стоката
Това е достапна


Xifenni Pajama Поставува Женски Чипка Везови Faux Свила Sleepwear Жени Секси Сатен СВИЛА Три-Парче Pyjamas Дома Облека 6633
Инструкции за перење :
Препорачуваме рака мие со вода, а не машина мие, се мијат претходните препораки и други облека изми одделно. Впива време не е премногу долго, не користат сапун, детергент, итн. Ако траги на дамки од масло, користете малку ткаенина омекнувач, перење детергент и други чистење.
Внимание : големината chiart е Кинески Големина ,тоа е различно од НАС,ЕВРА,АУ и другите ,мора да мерка на вашето тело accoring на големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
XIFENI
Број На Модел На:
6633
Јака:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Должина:
Ankle-Length Pants
Материјал Состав:
Полиестер + Spandex
Објектот:
sleepwear жени
Материјал:
96% Полиестер + 4% Spandex
Големина:
M-XXL
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
боја:
Плитки ракчиња боја/Светло Жолта
Количина:
Облека+Вест+Панталони
Ткаенини:
Faux Свила
Стил:
Моден Едноставна
Карактеристики:
свила пижами жени
Карактеристики 1:
Свила Pyjama Поставува Женски

Слични производи во категоријата