• Неодамнешно
  • -49 %
Мажите Пролет Свила како Пижами Поставува Машки Дома Облека Лето Sleepwear Две Парчиња половина ракав отпечатоци есен pyjamas

Мажите Пролет Свила како Пижами Поставува Машки Дома Облека Лето Sleepwear Две Парчиња половина ракав отпечатоци есен pyjamas

DEN 763.00
DEN 1496.64

Количината на стоката
Това е достапна

Висок Квалитет на Мажите Пролет Лето Свила-како Половина Ракав Пижами Сетови 2 ПАРЧИЊА Облека Дома

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
SM004, SM005, SM006
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Половина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Копче
Точка име :
Мажите Свила-како Отпечатоци Половина Ракав Долги Панталони Sleepwear Сетови 2 ПАРЧИЊА
Погоден Сезона:
Пролет Лето Пижами Мажи

Слични производи во категоријата