• Неодамнешно
  • -15 %
AHL 41x54x11 /41 54 Мотоцикл Предната Вилушка Нафта Печат & Прашина Печат За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ-1 CB400 CBR400 CB750 HORNET 250 МАГНА Шок Апсорбер

AHL 41x54x11 /41 54 Мотоцикл Предната Вилушка Нафта Печат & Прашина Печат За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ-1 CB400 CBR400 CB750 HORNET 250

DEN 208.00
DEN 244.32

Количината на стоката
Това е достапна


Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Оваа ставка вклучува 3 видови на продажба метод.
1. прашина печат 41*54-1pair
2.двојно извори на нафта печат 41*54*11-1pair
3.двојно извори на Прашина печат и нафта печат *1set
Fitment :
Тоа може да се користи За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki модели . ве молиме бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот мотор пред да се одржи редот.
Ако не можете да потврдите дека не одговара на вашиот мотоцикл , ве молиме контактирајте со нас тука :
Слика како примерок

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
41*54*11 41 54 11 нафта печат и печат Прашина
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Гума и Челик
Објектот Должина:
4.1inch
Објектот Ширина:
5.4inch
Објектот Тежина:
0.05kg
Големина:
41x54 ( 41 * 54 )
Позиција:
Предната Вилушка Амортизерите Шок Апсорбер
Количина:
1 пар (2 парчиња за еден мотоцикл)

Слични производи во категоријата