• Неодамнешно
  • -20 %
7 Боја Мотоцикл Рака Чувари Мотоцикл Мотокрос Dirtbike MX АТВ Handguards Handlebar Штитници За KTM мотоцикли 22mm 28MM

7 Боја Мотоцикл Рака Чувари Мотоцикл Мотокрос Dirtbike MX АТВ Handguards Handlebar Штитници За KTM мотоцикли 22mm 28MM

DEN 230.00
DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис : Материјал : Робустен пластични+ Палка алуминиум внатре матични Големина : прибл 350mm(13. Сите вклучува превозот поштенски и такса за ракување. Othervise, ве молиме одби да се регистрирате. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек.9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Сите производот имаат 3 месеци - 12 месеци гаранција.Ако не се согласувате со нашите политики и превозот условите, ве молиме да не понуда. За безбедно вашите пари, можете да ни кажете го прогласи вредност на пратката или ние ќе напишете една третина од износот, но не повеќе од 20 долари. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Човековите оштетени не е во гаранцијата. Ние ќе го препрати или наплата кога предметот на косата.
Повратни информации : ве Молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs. Ние ќе го прават истото за вас, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99. И ве молиме контактирајте со нас ако има било какви прашања или ви помогне.Ви благодариме за вашето разбирање љубезно. Се потврди дека сите делови се во добра состојба.
Гаранција политика : ве Молиме осигурајте се избере вистинскиот модел,правото големина, вистинската боја пред наддавање. Pleaase врши увид на стоките веднаш кога пратката пристигнување.15") Боја : Сина,Портокалова,Црна,Бела,Црвена,Зелена Инструкции : не се вклучени
Функција : Резервни трки стил offrod handguards Цврст Алуминиум вметнете со живописни бои пластични штит за максимална заштита Со доволно простор за сопирачка кабли и други уреди за Ефикасно заштита на раце додека возите вашиот мотор Намалување на рака/прст замор,да се обезбеди поголема мотоцикл ракување
Fitment :
Одговара на повеќето мотор/cruiser/сламен покрив/скутер модели со 22mm(7/8") Или 1-1/8" 28mm стандард handlebar ,како На Хонда,За Kawasaki,За Suzuki,За Јамаха,За KTM итн
Идеален за dirt bike/motorcross/Двојна намена/моторни санки/ATV употреба
Пакетот Вклучува
1 пар handlebar чувари (лево и десно)
1 пар инсталирате менгеме
1 пар проширување завртка
Контакт Со Нас На :
Нашите работно време : од понеделник до сабота GMT+8 Пекинг 8 : 30-18 : 00 GMT 0 Лондон 00 : 30-10 : 00 MGT-5 Вашингтон 20 : 00-5 : 00 GMT+3 Москва од 4 : 00-13 : 00 GMT-3 Brasilia 21 : 30-7 : 00 Ако сте looling за промет на ГОЛЕМО Цена, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за каталогот и понуда, ви благодариме
Превозот : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-2 работен ден, откако доби расчисти исплата.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Должина:
35cm
Материјал Тип:
Alumium Матични И големо Влијание ABS Пластика
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
evomosa
Име На Модел:
рака guard

Слични производи во категоријата