• Неодамнешно
  • -9 %
NICECNC мотоциклите Рамка Лизгачот Guard Несреќа Подлога Заштитник За BMW K1200R 2008-2008 K1300R 2009-2017 K1200 K1300 Р

NICECNC мотоциклите Рамка Лизгачот Guard Несреќа Подлога Заштитник За BMW K1200R 2008-2008 K1300R 2009-2017 K1200 K1300 Р

DEN 2075.00
DEN 2279.52

Количината на стоката
Това е достапна


100% Сосема Нова Рамка со Лизгачи Несреќа Влошки Заштитник, со цел да се намали износот на штета на вашиот велосипед рамка, мотор, обвивка и обтекател во несреќниот настан бидат повлечени.
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Во Боја По Желба : Црна, Сина, Златна, Зелена, Црвена, Портокалова, Сребро, Титаниум
Високиот Torsion и Стрес Корозија Несреќа Влошки
CNC-машински Монтажа ,Елоксирани Површина по Завршувањето
Лесна инсталација, Без Инсталација Настава се Вклучени
Пакет Се Вклучени :
1 Пар x Рамка Лизгачот Guard
Fitment : ( Одговара на следните BMW модели )
За BMW K1200 R 2005-2008 година
За BMW K1300 R 2009-2017
Пратка Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени Други

Клучни карактеристики

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
К 1200R 1300R
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
6061-T6 Алуминиум
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Слични производи во категоријата