• Неодамнешно
  • -19 %
Преносни Печка Џеб Пикник Готвење Шпорет на Гас 3000W Виткање Мини Отворено Опстанок Кампување Шпоретот

Преносни Печка Џеб Пикник Готвење Шпорет на Гас 3000W Виткање Мини Отворено Опстанок Кампување Шпоретот

DEN 231.00
DEN 285.12

Количината на стоката
Това е достапна

(Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Со количка се префрлите на контрола на моќта како што треба.7 во(D * H) Точка тежина : Околу. Забелешка : за Гас кертриџ во НЕ се вклучени овде.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу !
Карактеристики : Само тежи 45g, мини големина, лесно се вклопува во вашиот џеб. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. Спецификации : Главен материјал : не ' Рѓосувачки челик + Бакар + Алуминиумски Гориво : Бутан гас Моќност : 3000 W Укината големина : 33 * 52mm / 1.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Доаѓа во торбичка за полесно носење. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Клучни карактеристики

Расположливиот:
No
Капацитет:
3-5
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Структура:
Сплит
Тип:
Шпорет На Гас
Примена На Метод:
упатство
Гориво:
Isobutane Гас Мешавина
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
amping Шпоретот
Применливи Леќата Тип:
no

Слични производи во категоријата