• Неодамнешно
  • -20 %
Безгранична Патување Титаниум Алкохол Шпоретот Отворено Кампување Пикник Backpacking Масло Свеќа Печка Грејач

Безгранична Патување Титаниум Алкохол Шпоретот Отворено Кампување Пикник Backpacking Масло Свеќа Печка Грејач

DEN 912.00
DEN 1140.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тип : Ti1512 B
Материјал : Чист титаниум
Големина на : 55*15mm(до)+71.5*28.5 mm(долу)
Тежина : 48g Карактеристики :
Само 48g,многу лесен за носење и да не го окупира просторот. За Титаниум
1.Чист титаниум,лесни и посилни од челик,многу полесни и посилни од челик.
2.Никогаш не ' рѓа,анти-корозија од киселина и алкално.Супер анти-падот и wearproof.
3.Висока отпорност на екстремно ниски и високи температури.
4.Добар пренос на топлина перформанси, не е лесно да си го цица вкус, лесен за чистење.
5.Здраво,еко-пријателски блиски на човечкото тело, анти-иритација, нема алергии.

Клучни карактеристики

Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Материјал:
титаниум метал
Гориво:
Солидна Алкохол
Бренд Име:
Безгранична Патување
Структура:
Еден-Парче
Модел:
Ti1512B
Расположливиот:
No
Тип:
алкохол шпоретот
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Капацитет:
Примена На Метод:
упатство
Применливи Леќата Тип:
Солидна Леќата

Слични производи во категоријата