• Неодамнешно
  • -24 %
6 Бои може да се choosed 1PCS Градите Појас Рака за Поларните Wahoo Garmin Безжична Фитнес Спортски отчукувањата на Срцето Следи Добар Квалитет

6 Бои може да се choosed 1PCS Градите Појас Рака за Поларните Wahoo Garmin Безжична Фитнес Спортски отчукувањата на Срцето Следи

DEN 177.00
DEN 232.80

Количината на стоката
Това е достапна


1 PCS Градите Појас Рака за Поларните Wahoo Garmin Безжична Фитнес Спортски отчукувањата на Срцето Следи Добар Квалитет
боја : сива, розова,портокалова,црна,светло сина,deep blue,pls забелешка бојата што сакате ,или ние ќе ви испратиме црна опис на Производот :
Удобно градите рака за мерење на отчукувањата на срцето компатибилен со Поларните, Wahoo, Garmin производи.
Smart фузија на меки ткаенини и адаптивни електроди кои го прават тоа многу осетливи на срцето¡s електрични сигнали,
па срцето сензор може да ги собереш вашиот отчукувањата на срцето побрзо и попрецизно.
Се неразделен дел на отчукувањата на срцето го следат, тоа ќе го детектира и испратете ја вашата реално време отчукувањата на срцето на паметен телефон прецизно.
Оваа светлина облека е компатибилен со сите отчукувањата на срцето сензори(А+, Bluetooth 4.0, 5.3 К).
Со градите рака врз основа на високо квалитетен материјал, тоа може да се додадат на вашата кожа тесно.
Најпопуларните отчукувањата на срцето појас во светот лесен за употреба уште е многу издржливи.
Користи snap прилог метод.
Боја : како на слика шоу ,можете да ми кажете каква боја ти се допаѓа~благодарение
Пакет се вклучени : 1 buc Појас
Пакување ЈП нови 05 * 06 * 16.5;
Големина : 30ММ * 1.5 ММ дебел Копчето проред : 45 MM Прошири должина : 98 MM-1m / 3.8 инчи-4 инчи Водат размер : 1 : 2.3 Отпор : 2К или помалку Забелешка : имаме 6 бои,Длабоки Сина ,Светло Сина,Сива,Портокалова,Црна,Розова,ако u како другите бои ,u можете да контактирате со мене ,и јас ќе го промени
"

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
ZD033
Бренд Име:
Aolikes

Слични производи во категоријата