• Неодамнешно
  • -26 %
1pc EDC Преклопен Нож Преносни Мини Тактички Опстанок Алатка Виткање Лов Џебен Нож / Шрафцигер / Шише Настроената

1pc EDC Преклопен Нож Преносни Мини Тактички Опстанок Алатка Виткање Лов Џебен Нож / Шрафцигер / Шише Настроената

DEN 133.00
DEN 180.48

Количината на стоката
Това е достапна


Параметри :
Име : Нерѓосувачки Челик EDC Мулти-Цел Скелет на Главата Crowbar Keychain Копче Прстен
Материјал : нерѓосувачки челик
Примена : за отворено кампување
Карактеристики : слот шрафцигер, крстот шрафцигер

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YYEDC
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
S

Слични производи во категоријата