• Неодамнешно
  • -6 %
Шик Гроздобер Антички Железо Ѕид Монтирани Бар Пиво Стаклено Шише Капа Настроената Кујнски Алатки Шише Настроената Пиво Настроената Без Srew

Шик Гроздобер Антички Железо Ѕид Монтирани Бар Пиво Стаклено Шише Капа Настроената Кујнски Алатки Шише Настроената Пиво Настроената

DEN 10829.00
DEN 11520.00

Количината на стоката
Това е достапна


Гроздобер Бронза Ѕид Монтирани Настроената Вино Пиво Сода Стакло Капа Шише Настроената Кујна Бар Подарок тема : Сосема нов Материјал : метал Дупка со дијаметар : прибл. 0.7 cm Големина : прибл. 8x 6cm Боја : бронзени (како на сликата покажува) Издржлив и едноставен за инсталација Својот уникатен дизајн е полесно да се отвори шише Погодна за отворање повеќето од шишиња Обем на примена е многу широка, особено за барови, КТВ, хотели, итн Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење на Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот Пакет се вклучени : 1 x ѕид монтирани шише настроената 2 x завртки

Клучни карактеристики

Тип:
Отварачки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
a318
Отварачки Тип:
Пиво
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ
Метал Тип:
Цинк Легура

Слични производи во категоријата