• Неодамнешно
  • -40 %
Попуст Црна, Црвена Реверзибилна Дама Свила Јакна Мандарина Јака Две-Лице Outwear Еден Гради Грб Големина S M L XL XXL XXXL

Попуст Црна, Црвена Реверзибилна Дама Свила Јакна Мандарина Јака Две-Лице Outwear Еден Гради Грб Големина S M L XL XXL XXXL

DEN 1123.00
DEN 1872.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјали : Свила Сатен Големина : S M L XL XXL 3 XL 4 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Бренд Име:
StarYi Принцеза
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Тенок
Материјал:
Свила,Rayon,Полиестер
Јака:
V Деколте
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
M2211
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Материјал:
Свила Сатенски
Стил:
Кинески Традиционален стил
Сезоната:
Пролет , Есен ,Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL

Слични производи во категоријата