• Неодамнешно
  • -50 %
2018 Нова Пролет Жена Маскирни Јакни Долг Ракав Маскирани Бејзбол Грб женски Лабава Војска Самоубиец Јакна врвот Y1091

2018 Нова Пролет Жена Маскирни Јакни Долг Ракав Маскирани Бејзбол Грб женски Лабава Војска Самоубиец Јакна врвот Y1091

DEN 1130.00
DEN 2260.80

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Нова Пролет Жена Маскирни Јакни Долг Ракав Маскирани Бејзбол Грб женски Лабава Војска Самоубиец Јакна врвот Y1091 ГОЛЕМИНА Рамо Градите Ракав Должина M 36 102 57 54 L 37 106 58 55 XL 39 110 59 56
ние се земе големината мерка со рака.Pls љубезно им овозможи на 1-3cm грешка.ви благодариме.
Топло Совети : ! За транспорт потреби, објектот што сте го добиле можеби треба пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење!! ( Азија големина е помала од Европската. Ве молиме проверете за големината табела внимателно пред купување!).

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Y1091
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
AOZUZLA
Декорација:
Џебови,Патентите
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
M,L,XL
боја:
Маскирна
Производот Година:
2018
Сезоната:
Пролет,Есен
Стил:
Повик,Мода,Гроздобер
Боја Стил:
Маскирна
Ткаенина Тип:
Outerwear & Палта

Слични производи во категоријата