• Неодамнешно
  • -30 %
Пролет, Есен Европската Долго Лабава Јакна Маскирани Директно Каубој Тексас Фармерки Голема Големина Жените Повик За Грб

Пролет, Есен Европската Долго Лабава Јакна Маскирани Директно Каубој Тексас Фармерки Голема Големина Жените Повик За Грб

DEN 1795.00
DEN 2564.64

Количината на стоката
Това е достапна


Пролет, Есен Европската Долго Лабава Јакна Маскирани Директно Тексас Каубојски Ровот Голема Големина Жените Повик За Грб
Производ Детали :
Материјал : Памук
Боја : Сина
Стил : Долго со Поставата и Долго Нема Надеж
Големина : S, M,L,XL,2 XL, 3 XL,4 XL
Големина Информации : Големина Рамо CM/ Инчен Биста CM/ Инчен Должина СМ Ракави CM S 35 CM/ 13.77" 90 CM /35.43" 76 CM 57 CM М 36 CM/ 14.17" 94 CM /37.0" 77 CM 58 CM L 37 CM/ 14.56" 100 CM /39.37" 78 CM 59 CM XL 38 CM/ 14.96" 104 CM /40.94" 79 CM 60 CM 2 XL 39 CM/ 15.35" 108 CM /42.51" 80СМ 61 CM 3 XL 40 CM/ 15.74" 112 CM /44.09" 81 CM 62 CM 4 XL 41 CM/ 16.14 и делови" 116 CM /45.66" 82 CM 63 CM
Ова е Кина Големина, ве Молиме видете ја големината на Табелата пред да нарачате,ви благодариме
Модел слика шоу

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
635955
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Маскирани:
Yes
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
DTYNZ
Декорација:
дупка
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата