• Неодамнешно
2018 Жените Симпатична Kawaii Japen Лето Жените корејски Ретро Печатење Лабава Chiffon Женските Ученици Сонцето Јакна Грб Плима За Жени

2018 Жените Симпатична Kawaii Japen Лето Жените корејски Ретро Печатење Лабава Chiffon Женските Ученици Сонцето Јакна Грб Плима

DEN 767.04

Количината на стоката
Това е достапна

Мерења : Должина : 71cm /28.0 во Биста : 131cm /51.6 во Ракавот : 31cm /12.2 во
Топло Prompt
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
2. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија .
Големина
1. Pls се однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
2. Големината може да се 1-3cm се разликува поради maunal мерење.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove вашите проблеми.
3. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
1. Подготовка на Време : ние треба 1-3 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот. Кина пост/e Packet(USPS)
3. Ние прифаќаме dropshipping , пакетот ние брод надвор нема информации за нас.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Бренд Име:
CBUCYI
Дебелина:
Тенка
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Број На Модел На:
TBGBX
Стил:
Streetwear
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Декорација:
3D печатење
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Стенд
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Слични производи во категоријата