• Неодамнешно
( 2000 компјутери/многу ) F1A 1А 250V,20mm,Брз Удар Стакло Осигурач,UL.

( 2000 компјутери/многу ) F1A 1А 250V,20mm,Брз Удар Стакло Осигурач,UL.

DEN 8640.00

Количината на стоката
Това е достапна


2000 Парчиња 1А / 250 Vac Брз Удар Осигурувачи.
Дијаметар : 5mm, Должина : 20 mm.
УЛ уверение.
Материјал : Осигурач тело - стаклена цевка, на крајот капа - никел позлатен месинг.
100% нови , никогаш не се користи.
Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ФУ-A20/F1A-2000
Употреба:
.
Кршење Капацитет:
.
Стандарди За Безбедност:
.

Слични производи во категоријата