• Неодамнешно
  • -41 %
Ноќ-Еволуција X400U УЛТРА LED Тактички Светлина 20mm Picatinny Weaver Железнички Оружје Светлина Со Црвени Ласерски За Лов NE01009

Ноќ-Еволуција X400U УЛТРА LED Тактички Светлина 20mm Picatinny Weaver Железнички Оружје Светлина Со Црвени Ласерски За Лов NE01009

DEN 3996.00
DEN 6772.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.125 инчи
Тежината w/Батерии 4 .
Вистински Фото Покаже :
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.5 часа
Макс Излез Ласерски 5 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.6 инчи
Рамки со Дијаметар од 1 .Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите број на налози секој ден.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас и да бидете задоволни.9 унци
Батерии 2 123 A (Не се вклучени)
*Траење до излез падне под 10% на максимална излезна
*Пиштоли и долго пиштоли со Picatinny или Универзална шини.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, кога ќе напишете на Али-експрес ,доколку сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.0m W
Должина 3 .
ИСПОРАКА :
1.
ПОВРАТНИ информации :
1.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Опис На Производот
Речиси неуништив 500-лумен LED регулирани да се зголеми производството и траење
Висока видливост 5 m W црвени ласерски поглед TIR објектив за close - да среден опсег на апликации
Брз-одвои железнички менгеме со адаптери за Picatinny и Универзална шини
Прифаќа факултативна пиштол зафат и долго пиштол forend прекинувачи
Изградба-Висока јачина на воздушната алуминиум со Мили-Spec anodizing;
влијание отпорни на полимер; обложени калено прозорецот
Водоотпорна-О-прстен и заптивка запечатени
Спецификација : Max Излез Бела Светлина 500 lumens
Тактички Runtime 1 .

Клучни карактеристики

Бренд Име:
елемент airsoft
Број На Модел На:
NE01009
Име:
X400U фенерче
боја:
Црна,ДЕ
Тип:
пиштол светлина
шини:
За 20mm монтажа Шини

Слични производи во категоријата