• Неодамнешно
  • -7 %
Метрички Навој M5x5,6,7,8,10,12,14,16 mm(L)-7mm(OD) Месинг Knurl Ореви Вградени Делови Бакар Knurl Орев Сосема Нов

Метрички Навој M5x5,6,7,8,10,12,14,16 mm(L)-7mm(OD) Месинг Knurl Ореви Вградени Делови Бакар Knurl Орев Сосема Нов

DEN 357.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Ви благодариме И среќно!.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Па се чувствуваат слободни да контакт. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Негативни повратни информации не реши ништо.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. answer : ___________________________ Note : Бразил /Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.

Клучни карактеристики

Големина:
M5x16x7mm 60pcs, M5x12x7mm 100pcs, M5x14x7mm 80pcs, M5x8x7mm 150pcs, M5x10x7mm 100pcs, M5x5x7mm 200pcs, M5x6x7mm 150pcs, M5x7x7mm 150pcs
Бренд Име:
PAWZYQ
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M5x5,6,7,8,10,12,14,16 mm(L)-7mm(OD)
Тип:
Knurl нут

Слични производи во категоријата