• Неодамнешно
  • -0 %
10pcs DIN1587 М8 8 mm орев M10 М12 орев Нерѓосувачки челик орев покрие орев декоративни орев Погоден за кратки шрафови

10pcs DIN1587 М8 8 mm орев M10 М12 орев Нерѓосувачки челик орев покрие орев декоративни орев Погоден за кратки шрафови

DEN 319.00
DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т се грижите за квалитетот .
'

Клучни карактеристики

Големина:
M12, M8, M10
Бренд Име:
bjd
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Acorn Ореви
Број На Модел На:
DIN1587
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
Сребро.
Начинот на дејствување:
Заклучување
Производ сила:
Одделение 4.8
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
Стандарден Тип:
националниот стандард
Видови на:
Хексадецимален Завртки
квалитет:
Напредни
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Слични производи во категоријата