• Неодамнешно
100PCS М2*10 MM Слепи дупка притисок возбудлив студ/занитвам орев column/притисок возбудлив парчиња Занитвам Нут

100PCS М2*10 MM Слепи дупка притисок возбудлив студ/занитвам орев column/притисок возбудлив парчиња Занитвам Нут

DEN 342.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
М2*10

Слични производи во категоријата