• Неодамнешно
  • -40 %
4pcs/постави Стандард Sprinkler + Носот Миење + Чистење на Јазикот со Четка за Перорална irrigator WP-100 WP-450 WP-250 WP-300 WP-660 WP-900

4pcs/постави Стандард Sprinkler + Носот Миење + Чистење на Јазикот со Четка за Перорална irrigator WP-100 WP-450 WP-250 WP-300

DEN 633.00
DEN 1055.04

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешка : боја е случаен.
Компатибилен со :
WP-100 WP-450 WP-250
WP-300 WP-660 WP-900
Пакетот вклучува :
1 x Стандард Sprinkler
1 x Носот Перење
1 x Чистење на Јазикот со Четка
1 x Toothwash апарати

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
орална irrigator
Возрасна Група:
Возрасни лица
Извор На Енергија:
Батерија
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
WP-100 WP-450 WP-250 WP-300 WP-660 WP-900

Слични производи во категоријата