• Неодамнешно
Поволни Оптички Влакна Светлина Насоки 100pcs 0.75 мм Должина 2м за DIY Оптички Влакна Светлина Кабел Решение FY-T09

Поволни Оптички Влакна Светлина Насоки 100pcs 0.75 мм Должина 2м за DIY Оптички Влакна Светлина Кабел Решение FY-T09

DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Оптички влакна Светлина Насоки за DIY Посочи Светла Дизајн
Карактеристики на Pla stic Fibe р Оптички :
1. Многу ниско слабеењето со
2. Одлична цврстина;
3. Одлична влакна со дијаметар униформа дистрибуција;
4. Убаво површина;
5. Одлична отпорност на топлина;
6. Одличен анти-УВ перформанси;
FY-T09 Prod uct Вклучувајќи :
-100pcs 0.75 мм ПММА оптички влакна снопови,
должина : 2m;
Продаваат на мало polybag за секој пакет
Wholesales Пакет :
Примена : За
(ПММА влакна кабелот е со Ro HS уверение,материјал safty загарантирана)
Се истакна :
(Ова е само за влакно снопови,
ако треба led илуминатор,
>љубезно ве молиме кликнете нашата продавница поврзани со еден извор на светлина купување на линкот,се меша цел товар може да биде многу поволна
>по направи нарачката,ве молиме оставете порака за да нè направи ревизија на товарни за вас
->тогаш ќе плати минатата,
или можете да ги купите илуминатор од вашиот локален место)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла
Број На Модел На:
FY-T09
Бренд Име:
EVERZONE
IP:
65
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата